hamburg-g3e651bf63_1920

TRANSPORT MORSKI

Transport morski

Świadczymy pełną obsługę ładunków w transporcie morskim w relacjach port-port oraz door-to-door zarówno dla ładunków pełnokontenerowych (FCL) jak i drobinicowych (LCL)

Nasze usługi zawierają transport morski zarówno w imporcie, jak i eksporcie. Kluczową zaletą naszych usług jest kompleksowość, poprzez usługi uzupełniające transport morskie takie jak: obsługa portowa, celna oraz przeładunki pozwalające realizować cały proces transportowy w najodleglejsze destynacje.

Transport morski to naturalny wybór w globalnych handlu, zarówno w imporcie jak i eksporcie – zarówno dla ładunków pełnokontenerowych (FCL) jak i przesyłek drobnicowych (LCL)

Współpraca z portami w Polsce i Europie oraz armatorami pozwala nam działać bezzwłocznie oraz skracać czas transportu. Rozbudowana sieć partnerów na całym świecie daje nam możliwość realizacji pełnej obsługi ładunków w relacji drzwi-drzwi, dzięki czemu redukujemy czas i koszty naszych klientów.

Daleki Wschód, Indie, Ameryka Północna oraz Południowa – to najpopularniejsze kierunki transport morskiego, jednakże gdziekolwiek jest port, tam możemy dostarczyć Twój towar.

 

freight-train-gaf45ffcf4_1920
Sprawdź nasze rozwiązania morskie już dzisiaj i przekonaj się o zaletach współpracy z nami.
Beautiful view of transportation lights on the road at night time

Masz pytanie ?

Napisz do nas sales@esseltis.pl
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy