airport-gf31565dfe_1920

TRANSPORT LOTNICZY

Transport lotniczy

Transport lotniczy to najszybsza forma transportu, a czas jest jej kluczowym elementem, gdyż realizacja trwa najkrócej. Jakość i szybkość realizacji to atuty naszych usług, które świadczymy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować pełen zakres usług w spedycji lotniczej. Wykonujemy usługi przy użyciu samolotów pasażerskich, rejsowych i  frachtowców w Polsce i Europie przy współpracy z portami i liniami lotniczymi, a dzięki rozbudowanej sieć partnerów na całym świecie realizujemy pełna obsługę ładunków w relacji door-to-door.

Transport lotniczy to najnowocześniejsza i najszybsza forma transportu. Dla przesyłek priorytetowych przeznaczonych do transportu na dalekie odległości to rekomendowane rozwiązanie.

W naszej ofercie znajdują się usługi express, premium, classic oraz economy – powalające nam przedstawić elastyczne i najlepsze rozwiązania dla Państwa zapotrzebowań.

Wśród zalet naszego serwisu są bez wątpienia wysokiej jakości obsługa, procedury bezpieczeństwa oraz kompleksowość usług w relacji door-to-door, pozwalając nam skracać czas transportu oraz bezpiecznie dostarczać towar.

freight-train-gaf45ffcf4_1920
Sprawdź nasze rozwiązania lotnicze już dzisiaj i przekonaj się o zaletach współpracy z nami.
Beautiful view of transportation lights on the road at night time

Masz pytanie ?

Napisz do nas sales@esseltis.pl
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy