train-g2cde86a61_1920

TRANSPORT KOLEJOWY

Transport kolejowy

Transport kolejowy to kluczowy produkt w imporcie z Chin. Od uruchomienia pierwszych pociągów z Chin minęła już ponad dekada, a nasi specjaliści od początku tworzyli ten rynek. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania pełnokontenerowe (FCL) jak również serwisy drobnicowe (LCL) w imporcie i eksporcie. Oferujemy pełną siatkę regularnych połączeń kolejowych na Nowym Jedwabnym Szlaku, dzięki współpracy bezpośrednio z operatorami kolejowym w Europie i w Chinach. Nasze rozwiązania bazują na sprawdzonych i regularnych połączeniach, pozwalających realizować przewóz najkorzystniej, redukując czas transportu i dostarczając towar w wyznaczonym terminie.


Transport kolejowy to świetna alternatywa między wolniejszym transportem morskim, a droższym transportem lotniczym.


Współpraca z terminalami w Polsce i Europie oraz operatorami kolejowymi pozwala nam działać bezzwłocznie oraz skracać czas transportu, natomiast rozbudowana sieć partnerów daje nam możliwości realizacji pełnej obsługi ładunków w relacji door-to-door, w tym odbiorcy z fabryk w całych Chinach.

Dodatkowo zajmujemy się obsługą celną w Polsce i w Chinach, konsolidacją i dekonsolidacją kontenerów, co pozwala nam obsłużyć w pełni każdy ładunek od najmniejszej przesyłki do całego składu pociągu.

Sprawdź nasze wiodące i nowatorskie rozwiązania, a przekonasz się, iż kolej jest dla Ciebie.

freight-train-gaf45ffcf4_1920
Sprawdź nasze rozwiązania kolejowe już dzisiaj i przekonaj się o zaletach współpracy z nami.

Spedycja kolejowa jest coraz powszechniej stosowaną usługa na rynku, dzięki możliwości przewozu do 50 kontenerów na jednym składzie na dalekie odległości jest bardzo efektywną formą transportu, w dodatku bezpieczną, co przyczynia się do jej zwiększonej popularności na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również transport intermodalny i kolejowy w Europie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych jednostek ładunkowych – kontenerów, naczep intermodalnych, wagonów konwencjonalnych.

Bogata siatka połączeń pozwala zredukować koszty oraz zwiększyć efektywność transportu, dodatkowo ruch pociągów jest ciągły, nieprzerwany świętami państwowymi, dzięki czemu Twój towar zawsze jest w ruchu.

Transport kolejowy wykorzystywany jest jako główny środek transportu lub jako część multimodalnego łańcucha, co wpływa pozytywnie na środowisko.

Beautiful view of transportation lights on the road at night time

Masz pytanie ?

Napisz do nas sales@esseltis.pl
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy