bruno-van-der-kraan-vm5gksHUQJw-unsplash

TRANSPORT DROGOWY

Transport drogowy

Transport drogowy realizuje przewozy do każdego miejsca w Europie, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do każdego miejsca i odbiorcy. Realizujemy przesyłki całopojazdowe (FTL) jak i częściowe (LTL) oraz drobnicowe w całej Europie. Pracujemy ze stale powiększającą się bazą przewoźników kontraktowych, dzięki czemu dysponujemy odpowiednią flotą do realizacji usług w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Transport drogowy to kluczowa forma transportu zarówno realizująca przewóz po Europie, jak i wspomagająca transporty morskiego, lotnicze i kolejowe na pierwszej i ostatniej mili.

Wśród naszej floty znajdują się pojazdy przystosowane do przewozu towarów niebezpiecznych (ADR)

Realizujemy przewóz od 1 palety do ładunku całopojazdowego, dzięki czemu dostosowujemy rozwiązanie do potrzeb klientów. Pośród naszych usług drogowym oferujemy również usługi express realizowane autami dostawczymi, pozwalającymi zrealizować transport w Europie w najkrótszym czasie.

Sprawdzone rozwiązania, optymalizacja tras pozwalają nam przedstawiać korzystne rozwiązania, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo powierzonych ładunków.

freight-train-gaf45ffcf4_1920
Sprawdź nasze rozwiązania drogowe już dzisiaj i przekonaj się o zaletach współpracy z nami.
Beautiful view of transportation lights on the road at night time

Masz pytanie ?

Napisz do nas sales@esseltis.pl
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy