antwerp-gf0d7b49e9_1920
O NAS

O nas

esseltis to firma spedycyjna, wyspecjalizowana w transporcie międzynarodowym. Świadczymy usługi transportu kolejowego, morskiego, lotniczego i drogowego na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować transport od drzwi do drzwi przy użyciu każdego rodzaju transportu dla każdej ilości towaru.

Nadrzędnymi wartościami jakimi kieruje się nasza firma są:

  • elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb klientów
  • świadczenie usług najwyższej jakości
  • należyta staranność i dbałość o szczegóły
  • dbanie o bezpieczeństwo każdego ładunku
  • wspieranie klientów wiedzą i doświadczeniem w celu redukcji kosztów i czasu
  • działanie zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami

W naszej ofercie znajdują się wszystkie formy transportu – kolejowy, morski, lotniczy i drogowy. Jednakże nie ograniczamy się do samego przewozu, ponieważ wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa, wobec czego znajdziecie Państwo w naszej ofercie również usługi dodatkowe m.in. magazynowanie, obsługę celną czy ubezpieczenie.

Kompleksowa obsługa wraz z elastycznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta pozwala nam się wyróżnić i poszerzać grono zadowolonych klientów z każdym dniem. Dodatkowo nie tylko obsługujemy, ale przede wszystkim wspieramy naszych klientów poprzez najefektywniejszy wybór rozwiązań dla każdej przesyłki pozwalające na pełną obsługę ładunków w optymalizowanym procesie.

Jako firma skupiona na dostarczaniu najefektywniejszych rozwiązań jesteśmy w stanie przedstawić możliwe najkorzystniejsze rozwiązania związane z transportem i logistyką dla każdego ładunku. Dodatkowo aktywnie wspieramy naszych klientów na każdym etapie transportu i monitorujemy na bieżąco cały proces przewozu w celu zapobieganiu jakimkolwiek przeciwnościom w trakcie przewozu. Śledzimy aktualnie zmiany w przepisach, aby mieć pewność, że każda realizacja przebiegnie bez przeszkód.

Pewność, iż Twój ładunek jest we właściwych rękach oraz we właściwym miejscu i o właściwym czasie. Łańcuch dostaw jest kluczowym ogniwem każdej firmy, a optymalne jego wykorzystanie pozwala na zwiększenie konkurencyjności Twojej firmy poprzez właściwy wybór dostawcy usług logistycznych.

Jesteśmy nowoczesną firmą spedycyjną, która specjalizuje się w międzynarodowym i krajowym transporcie ładunków i przesyłek w każdej ilości – zarówno rozwiązaniach pełnokontenerowych (FCL) i pełnopojazdowych (FTL) jak również w transporcie przesyłek drobnicowych (LCL i LTL). Z nami realizujesz każdy transport niezależnie od ilości towaru przy użyciu każdej formy transportu. Globalny zasięg i pełny wachlarz możliwości – sprawdź nas i przekonaj się jakie rozwiązania przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

W oferowaniu usług skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów pomaga nam nasza wiedza, doświadczenia oraz najnowsze rozwiązania teleinformatyczne. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych i pewnych usług, dlatego stawiamy na pełne wsparcie dla naszych klientów.

Nasze grono specjalistów to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, którzy zapewniają kompleksową i profesjonalną obsługę. W naszej ofercie znajdują się wszelkie formy transportu – kolejowy, morski, lotniczy i drogowy, co pozwala nam realizować transporty na całym świecie.

Oprócz podstawowych usług transportowych, uzupełniamy naszą ofertę o usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenie cargo, obsługę celna czy magazynowanie. Dzięki temu, nasi klienci mogą skorzystać z pełnej gamy usług w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas i skupić się na swoim biznesie.

Stale monitorujemy rynek oraz śledzimy najnowsze trendy, aby dostarczać najnowsze i sprawdzone rozwiązania. Współpracujemy z eksporterami oraz importerami z całego świata, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę logistyczną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Nasza kompleksowa i profesjonalna obsługa pozwoli Ci zaoszczędzić czas i koszty, a Ty możesz się skupić na Twoim biznesie.

Beautiful view of transportation lights on the road at night time

Masz pytanie ?

Napisz do nas sales@esseltis.pl
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy